Co si přát při sfoukávání svíček na dortu?

Narozeniny jsou krásný den v životě každého člověka. Ať je vám deset, pětačtyřicet, šedesát či více v tento den se vám naskýtá skvělá příležitost být vděčný za dar jménem život. I když ne vždy je život zrovna jednoduchý, je třeba si uvědomit, že těžké životní situace slouží k tomu, abychom si více mohli vážit těch dobrých. Kdybychom totiž neměli kontrast, brali bychom všechno jako samozřejmost. A to by byla obrovská chyba.

Ke správné oslavě patří dort s alespoň jednou svíčkou. Pokud se zrovna nacházíte v tom horším období, můžete si přát něco skvělého, něco, co se má stát v dohledné budoucnosti. Při sfoukávání svíček je totiž nejlepší příležitost v duchu vyslovit své přání k narozeninám. Tím dáte vesmíru signál, co si přejete a díky zákonu přitažlivosti se vám doopravdy splní vaše sny. Slyšeli jste někdy o sebenaplňujícím se proroctví? Pokud ne, doporučuji vám něco si k tomuto tématu nastudovat.

A pamatujte také na přání vašim bližním. Až jim budete gratulovat, nezapomeňte jim srdečně říci, co dobrého jim do života přejete. Správně formulované přání totiž může vyvolat slzy štěstí, dojetí a vděčnosti. A to je lepší nežli jakýkoli dárek.

Dárek k narozeninám

Powered by: Wordpress